Telefononi (+355) 695544797

Cart

BIO EARTH SUN

Organic

Best Products

Produktet më të mira Bio Kozmetike

për përkujdesjen e lëkurës gjatë kohës së plazhit

Zbulo më shumë

New arrivals

MASKE PER FYTYREN DETOX SUPER GREEN

L2,000.00

Hyni ne boten e përfitimeve te superushqimit me gamen Super te Gjelbërt , që rrjedhin nga botaniket dhe antioksidantë që hidratojnë dhe lënë lëkurën të ndriçuar dhe shkelqyese. Perzierja jone Super e Gjelbërt e Kales, Spirulines, Majdanoz dhe Chlorella kombinohen me ushqyesit Acai, Goji dhe shumë te tjera për të lënë një lekure të pastër dhe të ndritshme.

Krem Fytyre per fytyre te ndjeshme Hidratues dhe Zbutes SENSITIVE

L2,500.00

Krem i fytyres me baze aloe vera hidratues dhe zbutes rregullon hidratimin e lekures duke pakesuar thatesine dhe tensionin e krijuar nga faktore te jashtem ne lekure, per fytyrat delikate qe jane alergjike ndaj faktoreve te ndryshem.I kendshem ne perqasjen e pare ne lekure dhe perthithet menjeher. Qe nga aplikimet e para rregullon hidratimin e lekures duke pakesuar thatesiren dhe tensionin e lekures. 

BALSAM I IPERIKOS

L1,000.00

BALSAM I IPERIKOS

L1,000.00

Lulet e iperikos jane te mbledhura ne vere gjate nates qe te marrin te gjith energjine diellore. Nga lulet e celura merret ipericina, nje substance kremoze qe lejon kete balsam te jete nje kure apostafat per problemet e ndryshme me skuqjen ose me percarjen e lekures.

IDROLAT LAVANDES BIO

L1,000.00

IDROLAT LAVANDES BIO

L1,000.00

Ky hidrolat qeteson, lemon lekuren, freskon dhe ftohe epidermen. Eshte I perdorur dhe per vetite qetesuese per sistemin nervor.

KREM MBROJTES ME OKSID ZINKU SENSITIVE

L1,500.00

Krem perfekt I bute mbrojtes . E sigurt dhe efikase fale prezences se larte te oksidit te zinkut. Mbron nga skuqja dhe nga carja e lekures delikate dhe te ndjeshme fale aksionit zbutes qe ky krem ka. Lehtesisht e aplikueshme, fomon mbi lekure nje shtrese te holl zbutese dhe mbrojtese. Mbron dhe qeteson lekuren e skuqur te sapolindurit dhe te femijes duke lejuar rigjenerimin e shpejt te lekures. Keshillohet perdorimi I saj tek lekurat lehtesisht te irritueshme per shkak te depilimit, skuqjes, kruarjes, pucrave, pickimeve, irritimeve. E testuar per nikel.

KREM LOOM ZBARDHUES BIO EARTH

L4,200.00

Kremi Loom Zbardhues eshte i pasur dhe i duhur per lekurat e thata dhe per lekurat normale , fale formules innovative, me baze te jargeve te kermillit (Helix Aspersa Muller) dhe nga perberes biologjik te Ipokastanos, kamomiles, limonit, amamelides, qe I jep lekures nje aspekt ndricues. Ekstrakti I giglios marine (pancratium maritimum) vepron mbi fillesen e njollave, duke rregulluar prodhimin e duhur te melanines dhe duke e ndihmuar pakesimin e tyre, duke permiresuar gradualisht aspektin estetik. 

KREM TRUPI HIDRATUES SENSITIVE

L2,600.00

Kremi I trupit hidratues me baze aloe vera eshte nje krem teper I pelqyeshem me veti hidratuese dhe zbutese. Qe nga aplikimet e para permireson hidratimin e lekures duke zvogeluar thatesiren dhe tensionin e lekures. Nuk ngjit dhe perthithet shpejt.

SHAMPO TRUPI SENSITIVE BIO EARTH

L2,000.00

Nje detergjent delikat jo agresive, respekton ne menyre uniforme hidratimin e lekures dhe nuk krijon asnje efekt per epidermen. ?I keshillueshem per larje te shpeshta tek te rriturit dhe tek femijet dhe per higjienen ditore te lekurave te thata, delikate, te ndjeshme, alergjike dhe te irritueshme.

VAJ LARES PER FYTYREN SENSITIVE-BIO EARTH

L2,200.00

Vaj lares pa sapun ose me perbere te tjere te papershtatshem per lekuren, nuk eshte e irritueshme, eshte qetesuese, zbutese. I keshillueshem per lekurat e thata, te ndjeshme dhe me tendence alergjike te te rriturit dhe te femijes se vogel, dhe ne prezence te irritimeve te ndryshme epidermike.

TONIK HIDRATUES SENSITIVE-BIO EARTH

L1,700.00

?TONIK HIDRATUES SENSITIVE?

?Tonik per fytyren pa alkol. ?Rregullon ph natyral te lekures. E hidraton, rifreskon, qeteson lekuren e ndjeshme dhe delikate. Largon papastertite te lekures dhe mbyll poret.

?Vetite: Nje formule natyrale pa PEG, paraben, pa parfum dhe ngjyrues te shtuar. 

?Permban: Aloe Vera biologjike dhe uje trendafili.

?Perdorimi: Aplikojeni ne lekure me ane te nje pambuku.

SHAMPO FARA LINI SOLID

L800.00

??I dedikuar për ata që nuk ju pëlqejne shishet plastike dhe për ata që duan të udhëtojnë, kjo shampo pa ujë është e lehtë për të transportuar (duke përfshirë dhe aeroplan) dhe nuk ndotin.??
??Formuluar me përbërësit lokalë dhe te mrekullueshem per rritjen e flokeve tuaj, Livando, rozmarinë dhe dellinje vepron në rrënjet dhe në lëkurën e kokës me veprim anti-inflamator, ndërsa limoni pastron tërësisht duke eliminuar yndyren dhe përmirëson shkelqimin natyral te flokut????

LARES FYTYRE ME SHKUME ALOE VERA

L2,000.00

Detergjent Delikat ??
??Ne menyre delikate heq make up-in dhe papasterite duke e lene lekuren tuaj te paster, te shndritshme dhe elastike.

Best seller

Blog

Çertifikimet