Telefononi (+355) 695544797

Cart

BODY CARE

Showing all 10 results

ALOE & SCRUB TRUPI

L2,500.00

ALOE & SCRUB TRUPI

L2,500.00

Locion eksfoliant vegjetal
??Rigjeneron dhe lemon lekuren e trupit tuaj duke e pastruar ate nga papasterite duke e tonifikuar lekuren dhe duke e lene ate te shndritshme. ??Jep nje ndjesi te pergjithshme te ridhenies jete lekures. I keshillueshem per te gjitha llojet e lekures

ALOE VERA XHEL RIGJENERUES 96%

L2,700.00

Hidratim Intensiv ??Xhel me aksion intensiv I realizuar me xhel aloe vera biologjik I pasur me ekstrakte vegjetale, alga dhe uje detar. Hidraton ne thellesi, rregullon rigjenerimin e lekures dhe favorizon rregullimin fiziologjik te lekures.

BALSAM I IPERIKOS

L1,000.00

BALSAM I IPERIKOS

L1,000.00

Lulet e iperikos jane te mbledhura ne vere gjate nates qe te marrin te gjith energjine diellore. Nga lulet e celura merret ipericina, nje substance kremoze qe lejon kete balsam te jete nje kure apostafat per problemet e ndryshme me skuqjen ose me percarjen e lekures.

KREM MBROJTES ME OKSID ZINKU SENSITIVE

L1,500.00

Krem perfekt I bute mbrojtes . E sigurt dhe efikase fale prezences se larte te oksidit te zinkut. Mbron nga skuqja dhe nga carja e lekures delikate dhe te ndjeshme fale aksionit zbutes qe ky krem ka. Lehtesisht e aplikueshme, fomon mbi lekure nje shtrese te holl zbutese dhe mbrojtese. Mbron dhe qeteson lekuren e skuqur te sapolindurit dhe te femijes duke lejuar rigjenerimin e shpejt te lekures. Keshillohet perdorimi I saj tek lekurat lehtesisht te irritueshme per shkak te depilimit, skuqjes, kruarjes, pucrave, pickimeve, irritimeve. E testuar per nikel.

KREM TRUPI HIDRATUES SENSITIVE

L2,600.00

Kremi I trupit hidratues me baze aloe vera eshte nje krem teper I pelqyeshem me veti hidratuese dhe zbutese. Qe nga aplikimet e para permireson hidratimin e lekures duke zvogeluar thatesiren dhe tensionin e lekures. Nuk ngjit dhe perthithet shpejt.

KREM XHEL QETESUES DHE FRESKUES PER KEMBET

L1,500.00

Xhel qetesues kundrejt lodhjes dhe freskues per kembet dhe shputat tuaja.
??Fale formules se tij te vecante ky krem xhel me baze te vajit te ullirit dhe struktures se tij te kristaleve likuide thithet menjeher nga lekura juaj dhe I jep lekures suaj lehtesi dhe hidratim dhe nuk ngjit.

SHAMPO TRUPI SENSITIVE BIO EARTH

L2,000.00

Nje detergjent delikat jo agresive, respekton ne menyre uniforme hidratimin e lekures dhe nuk krijon asnje efekt per epidermen. ?I keshillueshem per larje te shpeshta tek te rriturit dhe tek femijet dhe per higjienen ditore te lekurave te thata, delikate, te ndjeshme, alergjike dhe te irritueshme.

SKRUB PER RINOVIMIN E TRUPIT TUAJ SUKIN

L2,000.00

Scrubi ynë i butë për përtëritjen e trupit përmban Vaj Jojoba , Gjethe Cajit të Gjelbër dhe Arrë për të exfoliuar me delikatesë sipërfaqen e lëkurës.

SKRUB TRUPI ENERGJIZUES

L2,000.00

Skrubi yne i trupit energjizues përdor kokrra aromatike kafeje, arres dhe kokosit për të hequr qelizat e vdekura dhe rigjallëruar lëkurën. ???Aloe Vera, kokosi, jojoba dhe vajrat e farës së susamit sigurojnë hidratim të qëndrueshme për të zbutur dhe lemuar lëkurën. ???Vaji trendafilit dhe Vitamina E jane antioksidantë te fuqishem te cilet realizojne lekure te shendritshme dhe të shëndetshme. Lëkura mbetet me shume energji dhe e lëmuar.

Xhel I Aloe Vera-s 99%-BIO EARTH

L1,600.00

I perbere nga 99% xhel I paster puro I Aloe Vera-s biologjik eshte nje formule e thjeshte puro per te mbajtur te pandryshueshme vetite e kesaj bime te fresket