Telefononi (+355) 695544797

Cart

HAIR CARE

Showing all 12 results

LE ERBE DI JANAS-AMLA (100 gr)

L1,350.00

Përbërësit: Fruta Emblica officinalis Mbledhur : 2017 Certifikimet: Vegan ok – ORGANIC Fruti  I Amla është zakonisht i njohur si Indian Gooseberry

PROTEIN SHAMPO SUKIN

L1,800.00

PROTEIN SHAMPO SUKIN

L1,800.00

Me fuqine e proteinave të orizit dhe grurit te cilat forcojne floket dhe Avokado, Jojoba, Vajit Trendafilit dhe Vitamina E për të hidratuar ne thellesi skalpin e kokes. ???Kjo formulë e lehtë lejon flokët tuaj duke i lënë ata të menaxhueshem dhe plot me volum.

SHAMPO -Kokosi Mbrojtje profesionale per flokun tuaj

L1,600.00

Mbrojtja e saj e perditshme, perfton rezultatet e nje trajtimi estetik te bukuris te lekurave te thata dhe te dizidratuara dhe mbrojtese nga agresionet e agjenteve te jashtem. Ne vendet tropikale eshte tradite qe popujt ta perdorin ne menyre te perditshme per te lyer trupin dhe floket, me qellim ushqimin e lekures nga thatesira dhe nga vjetersimi I saj duke e ushqyer lekuren me nje rezultat te mendafsh dhe elastik. 

SHAMPO -Plus 33 Mbrojtje Profesionale per Floket tua

L1,300.00

Shampo me baze te vajrave esencial dhe nga ekstrakte te luleve, karakteristike e te cilave ndihmojne te bllokojne kushtet qe mund te provokojne efektin anti estetik te zbokthit dhe krijimit te yndyres se tepert ne rrenje

SHAMPO FARA LINI SOLID

L800.00

??I dedikuar për ata që nuk ju pëlqejne shishet plastike dhe për ata që duan të udhëtojnë, kjo shampo pa ujë është e lehtë për të transportuar (duke përfshirë dhe aeroplan) dhe nuk ndotin.??
??Formuluar me përbërësit lokalë dhe te mrekullueshem per rritjen e flokeve tuaj, Livando, rozmarinë dhe dellinje vepron në rrënjet dhe në lëkurën e kokës me veprim anti-inflamator, ndërsa limoni pastron tërësisht duke eliminuar yndyren dhe përmirëson shkelqimin natyral te flokut????

SHAMPO ME FARA LINI, LULEDIELLI DHE PORTOKALLI TE EMBEL

L1,300.00

PERBERESIT AKTIVE:

Farat e Linit

Proteinat vegjetale

Ekstrakte Moringes dhe lulediellit

Xhel Aloe Vera

Vaj esencial i portokallit të ëmbël

SHAMPO ME FARA LINI, SALVIA DHE LIMON

L1,300.00
??Shampo Salvia dhe Limoni – Per rritjen e flokut dhe rigjenerimin e flokut te ri??Kjo shampoo eshte nje product artisanal dhe nuk permban SLES, OGM, PEG ose paraben por vetem perberes te cilesise se pare dhe natyral. ??I pasur me ekstrakte vegjetale te salvias, limonit, ortikes, me aksion ngushtesues dhe normalizues. ??I formuluar me perberes natyral te marr nga luledielli dhe nga kokosi, ne kete menyre lejon qe floku te ushqehet dhe pjeset dyshe te mos keputen me dhe stimulon rritjen. Ka nje aksion si nje deodorant sepse freskon rrenjen e flokut, dhe permban nje arome uniforme. ??Principe aktive ??fara lini
??ekstrakt vegjetal te salvias ??ekstrakt vegjetal te ortikas ??vajra esenzial te limonit ??proteina te grurit?????

SHAMPO PURIFIKUESE SUKIN

L1,800.00

Një shampo e përditshme e butë për të pastruar, ushqyer dhe zbutur çdo lloj skalpi veçanërisht të ndjeshmet. ??Përmban një infuzion delikat të Aloe Vera, Hithër, Horsetail dhe Burdock.

SHAMPO RESTAURUESE HIDRATUESE SUKIN

L1,800.00

Hidraton intensivisht flokët e thatë dhe të dëmtuar. Bërë me perberes qetësues si Aloe Vera dhe Kamomil për tu kujdesur dhe zbutur flokët e dëmtuar.

SHAMPO-Macadamia Mbrojtje Profesionale per Floket

L1,600.00

Vaji I makadamias eshte nje perberes I pasur qe perftohet nga shtrydhja ne te ftohte e kokrres se fares se macadamias, e cila eshte nje peme me origjine australiane. Eshte nje kure natyrale, me vetite e saj te vecanta, e keshillueshme per personat qe duan ti japin shendet flokeve te tyre dhe pamjen estetike te flokut

VAJ ARGAN-SPRAY MULTIFUNKSIONAL

L1,600.00

??Spray multifunksional 10 ne 1 me vaj organik Argani. ??Jep volum, shkelqim, eliminon majat e djegura , ruan ngjyren ne floket e lyer,

VAJ KOKOS-SPRAY MULTIFUNKSIONAL 10 NE 1 ME VAJ ORGANIK KOKOSI

L1,600.00

Ky është një produkt inovative, i përshtatshëm, lehtë për t’u përdorur dhe ka 10 efekte reale në një hap:
?Riparon dhe mbron flokët e thatë dhe të dëmtuara
?Ju jep shkelqim flokeve
?Mbron nga ngrohja e piastres dhe thareses
?Jep butesi
?E rrit dhe mbron ngjyren e flokeve
?Lehtëson stilimin dhe shtrirjen e flokeve
?Shkriferon floket dhe lehteson krehjen e tyre
?Eliminon ngatrresen e flokut
?Parandalon fijet dyshe
?Jep volum flokeve