Telefononi (+355) 695544797

Cart

MAKE UP

Showing all 5 results

FONDOTINTE

L1,200.00

FONDOTINTE

L1,200.00

Mirupafshim problemeve te vogla me këtë bazë të certifikuar organike. Merrni një ngjyrë uniforme duke lejuar lëkuren  tuaj të marrë frymë falë

KORREKTOR PORCELAINE

L950.00

Korrektor PORCELAINE??
??Certifikuar organike me perberje 100% natyrale,plot me vajra vegjetale
??Nevojë për të fshehur rrathet e errëta dhe të metat e vogla? Avril nje korrektor organik ne trajte te bute i jep një super-mbulesë dhe ndricim lekures suaj e cila qëndron gjatë gjithë ditës. Ngjyrat e saj të lehta mundëson që ta përdoresh atë edhe si nje ndicues per lekuren tuaj??☘️?

PALETA SMOKY AVRIL

L2,200.00

PALETA SMOKY AVRIL

L2,200.00

?Paleta Smoky ?Ton per syte Smoky Eye ?Certifikuar organike ?Për ditën apo natën bejini syte të bukur smoky që të nxjerrin në

PENEL I ZI

L1,000.00

PENEL I ZI

L1,000.00

??PENEL I ZI AVRIL??
??Certifikuar organike
??Deshiron për të rritur dhe intensifikuar pamjen tuaj në një lëvizje të vetme? Penel I zi I Avril është ajo që ju duhet! Në sajë të furçës se saj shumë të hollë, zbatimi i këtij peneli të lëngshme është shumë e lehtë dhe rezultati është i gjatë dhe I qëndrueshem!??☘️

Ton sysh Nude Palete

L2,200.00

Ton sysh Nude Palete

L2,200.00

??Ton sysh Nude Palete ?? ??Certifikuar organike ??Për të arritur nje grim sa me natyral asgjë nuk është me e thjeshte sesa te paturit