Telefononi (+355) 695544797

Cart

ORAL CARE

Showing the single result

CHARWHITE-ZBARDHUES DHEMBESH

L4,700.00

CHARWHITE është një zbardhues dhembesh I gjithi natyral ,qe ndricon  dhe shkelqen dhëmbët tuaj, remineralizes dhe forcon smaltin dhe i jep gojës