Telefononi (+355) 695544797

Cart

SUKIN NATURAL

Showing all 9 results

KREM USHQYES I PASUR SUPER GREEN

L2,000.00

?Kremi yne i lehte ushqyes eshte I pasuruar me ekstrakte të Kale, Spirulina, Majdanoz dhe Chlorella për të promovuar një lekure të ndritshme dhe të shëndetshme.
???Ekstraktet e Acai dhe Goji Berry janë të pasura me antioksidantë dhe lëndë ushqyese për të ndihmuar në minimizimin e shfaqjes së rrudhave te para. Vajrat hidratuese të Vajit trendafilit, Avokados dhe Jojobes hidratojne ne thellesi lëkurën.

Krem Vaj Balancues Mat SUKIN

L2,000.00

Kremi yne vaj balancues mat është i pasuruar me pluhur orizi, shegë dhe Ftua për të promovuar lëkurë të shëndetshme dhe të ekuilibruar. ??Një përzierje e Aloe Vera, Kamomil dhe bimes se shelgut ndihmojnë për të qetësuar dhe zbutur lekuren , duke siguruar nje hidratim te mire.

MASKE PER FYTYRE ANTI-NDOTJE VAJ BALANCUESE

L2,000.00

 Gama e balancimit të vajit tonë është formuluar posaçërisht për lekure mikse/ yndyrshme, duke synuar anti-ndotjen, kontrollin e vajit dhe lëkurën e demtuar. ??Një çelës aktiv brenda kesaj marke e cila përfshin Bamboo Charcoal, i cili ndihmon në heqjen e vajit të tepërt për shkak të pronave të fuqishme absorbuese të tij. ??Së bashku me qymyr druri është një përzierje e çajit Rooibos, shegë, shelg, boronicë, Ftua dhe vaj kokosit që ndihmojnë për të pastruar, hidratuar dhe balancuar fytyrat me komplekse te yndyrshme

MASKE PER FYTYREN DETOX SUPER GREEN

L2,000.00

Hyni ne boten e përfitimeve te superushqimit me gamen Super te Gjelbërt , që rrjedhin nga botaniket dhe antioksidantë që hidratojnë dhe lënë lëkurën të ndriçuar dhe shkelqyese. Perzierja jone Super e Gjelbërt e Kales, Spirulines, Majdanoz dhe Chlorella kombinohen me ushqyesit Acai, Goji dhe shumë te tjera për të lënë një lekure të pastër dhe të ndritshme.

PROTEIN SHAMPO SUKIN

L1,800.00

Me fuqine e proteinave të orizit dhe grurit te cilat forcojne floket dhe Avokado, Jojoba, Vajit Trendafilit dhe Vitamina E për të hidratuar ne thellesi skalpin e kokes. ???Kjo formulë e lehtë lejon flokët tuaj duke i lënë ata të menaxhueshem dhe plot me volum.

SHAMPO PURIFIKUESE SUKIN

L1,800.00

Një shampo e përditshme e butë për të pastruar, ushqyer dhe zbutur çdo lloj skalpi veçanërisht të ndjeshmet. ??Përmban një infuzion delikat të Aloe Vera, Hithër, Horsetail dhe Burdock.

SHAMPO RESTAURUESE HIDRATUESE SUKIN

L1,800.00

Hidraton intensivisht flokët e thatë dhe të dëmtuar. Bërë me perberes qetësues si Aloe Vera dhe Kamomil për tu kujdesur dhe zbutur flokët e dëmtuar.

SKRUB PER FYTYREN SUPER GREEN DETOX

L1,800.00

Skrubi ynë përmban një përzierje të pasur me lëndë ushqyese të Kale, Spirulina dhe Majdanoz për të ndriçuar lekuren dhe për të përmirësuar strukturën e lëkurës. ???Skrubi ynë detoks i fytyrës përmban Jojoba natyrale dhe Bamboo për të hequr qelizat e vdekura butësisht dhe për të ndricuar lekuren duke e lënë lëkurën të ndjehet e bute dhe e pastër. ???Një përzierje e kales, spirulines, chlorellas dhe majdanozit japin antioksidantë dhe vitamina detoksifikues në lëkurë, ndërsa ananasi ,licorice dhe lekura e limes nxisin një çehre të qartë rrezatuese te lekures

SKRUB TRUPI ENERGJIZUES

L2,000.00

Skrubi yne i trupit energjizues përdor kokrra aromatike kafeje, arres dhe kokosit për të hequr qelizat e vdekura dhe rigjallëruar lëkurën. ???Aloe Vera, kokosi, jojoba dhe vajrat e farës së susamit sigurojnë hidratim të qëndrueshme për të zbutur dhe lemuar lëkurën. ???Vaji trendafilit dhe Vitamina E jane antioksidantë te fuqishem te cilet realizojne lekure te shendritshme dhe të shëndetshme. Lëkura mbetet me shume energji dhe e lëmuar.