Telefononi (+355) 695544797

Cart

Te tjera

Showing all 7 results

??MULTANI MITTI

L1,350.00

??Argjila indiane eshte nje nga trajtimet me antike per pastrimin e lekures, I perdorur nder shekuj ne Indi, e njohur me emrin multani mitti. Ka nje fuqi te madhe pastruese ne rastin e akneve dhe pikave te zeza, eliminon qelizat e vdekura.

??SANDALO??

L1,350.00

?☘️?Lekuren: Anti-rrudhe, pastrues, anti mikrobik, illuminuese, heq njollat dhe zbardhuese

ARGJILAT-LE ERBE DI JANAS

L700.00

Te gjitha argjilat pa perjashtim kane efekt pastrues/purifikues, Argjila jo vetem pastron lekuren ne thellesi, largon toksinat, lejon lekuren te marre fryme,

FONDOTINTE

L1,200.00

Mirupafshim problemeve te vogla me këtë bazë të certifikuar organike. Merrni një ngjyrë uniforme duke lejuar lëkuren  tuaj të marrë frymë falë

LE ERBE DI JANAS-AMLA (100 gr)

L1,350.00

Përbërësit: Fruta Emblica officinalis Mbledhur : 2017 Certifikimet: Vegan ok – ORGANIC Fruti  I Amla është zakonisht i njohur si Indian Gooseberry

SHAMPO-Macadamia Mbrojtje Profesionale per Floket

L1,600.00

Vaji I makadamias eshte nje perberes I pasur qe perftohet nga shtrydhja ne te ftohte e kokrres se fares se macadamias, e cila eshte nje peme me origjine australiane. Eshte nje kure natyrale, me vetite e saj te vecanta, e keshillueshme per personat qe duan ti japin shendet flokeve te tyre dhe pamjen estetike te flokut

VAJ ARGANIT-LE ERBE DI JANAS

L2,000.00

KY VAJ KA VETI ÇUDIBËRËSE PËR TA MBAJTUR LËKURËN TË TONIFIKUAR, TË BUKUR DHE GJITHMONË TË RE. MUND TË PËRDORET PËR FLOKËT,