Telefononi (+355) 695544797

Cart

argjile

Showing all 3 results

??MULTANI MITTI

L1,350.00

??Argjila indiane eshte nje nga trajtimet me antike per pastrimin e lekures, I perdorur nder shekuj ne Indi, e njohur me emrin multani mitti. Ka nje fuqi te madhe pastruese ne rastin e akneve dhe pikave te zeza, eliminon qelizat e vdekura.

??SANDALO??

L1,350.00

?☘️?Lekuren: Anti-rrudhe, pastrues, anti mikrobik, illuminuese, heq njollat dhe zbardhuese

LE ERBE DI JANAS-AMLA (100 gr)

L1,350.00

Përbërësit: Fruta Emblica officinalis Mbledhur : 2017 Certifikimet: Vegan ok – ORGANIC Fruti  I Amla është zakonisht i njohur si Indian Gooseberry