Telefononi (+355) 695544797

Cart

HAIR CARE

Showing the single result

SHAMPO PURIFIKUESE SUKIN

L1,800.00

Një shampo e përditshme e butë për të pastruar, ushqyer dhe zbutur çdo lloj skalpi veçanërisht të ndjeshmet. ??Përmban një infuzion delikat të Aloe Vera, Hithër, Horsetail dhe Burdock.