Telefononi (+355) 695544797

Cart

hair

Showing the single result

SHAMPO RESTAURUESE HIDRATUESE SUKIN

L1,800.00

Hidraton intensivisht flokët e thatë dhe të dëmtuar. Bërë me perberes qetësues si Aloe Vera dhe Kamomil për tu kujdesur dhe zbutur flokët e dëmtuar.