Telefononi (+355) 695544797

Cart

idrolat

Showing all 6 results

HIDROLAT BIO I SALVIAS

L1,000.00

HIDROLAT BIO I SALVIAS

L1,000.00

Ky hidrolat eshte I duhur per te luftuar problemet e lekures se yndyrshme dhe te papaster. ?Sidomos per te rregulluar perthithjen e tepert ne kuren e flokeve

Hidrolat I luleve te portokallit bio

L1,000.00

Ky hidrolat tonifikon, rifreskon dhe rigjeneron lekuren. Ne vecanti I rendesishem per lekurat e thata, eshte I perdorur edhe per vetite e saj qetesuese dhe kurative per sistemin nervor. Ky hidrolat lejon qe lekura te jete e bute dhe e shndritshme, ka nje arome te kendshem dhe shume te lehte, shume I preferuar per tu perdorur ne darke, perpara se te flini, sepse qeteson mendjen dhe jeni me te relaksuar

HIDROLATI ROZMARINES BIO

L1,000.00

Rozmarina qe eshte perdorur per te prodhuar hidrolatin eshte I kultivuar me shume dashuri ne Toskana, ne province e Sienes ne nje ndermarrje te vogel agriculture ku pronaret kurojne token me shum dashuri dhe ne regjim biologjik per te garantuar maksimumin e qualitetit per produksionet e tyre. Hidrolati perftohet si nje eliksir I vertete per lekurat e yndyrshme dhe te papastra fale vetive te saja dermo pastruese. Eshte ne vacanti e perdorur per kurimin e flokeve si pastrues dhe anti zbokth. Rifreskuese dhe tonifikuese.

IDROLAT KAMOMILI

L1,000.00

IDROLAT KAMOMILI

L1,000.00

???Ujera aromatike te perftuara nga distilimi I luleve te sapo mbledhura qe konservojne ne menyre totale te gjitha vetite e tyre. ???Gjate distilimit

IDROLAT LAVANDES BIO

L1,000.00

IDROLAT LAVANDES BIO

L1,000.00

Ky hidrolat qeteson, lemon lekuren, freskon dhe ftohe epidermen. Eshte I perdorur dhe per vetite qetesuese per sistemin nervor.

IDROLAT TRENDAFILI

L1,000.00

IDROLAT TRENDAFILI

L1,000.00

Ky hidrolat tonifikon, lemon dhe pastron lekuren tuaj. Ka nje efekt anti-rrudhe dhe zvogelon rrudhat e vogla, duke masazhuar lehte ne rrenjet e flokeve rregullon problemin e krijimit te tepert te zbokthit. I pershtatshem per lekura shume te thata dhe te ndjeshme.