Telefononi (+355) 695544797

Cart

LARES TRUPI

Showing the single result

SHAMPO TRUPI SENSITIVE BIO EARTH

L2,000.00

Nje detergjent delikat jo agresive, respekton ne menyre uniforme hidratimin e lekures dhe nuk krijon asnje efekt per epidermen. ?I keshillueshem per larje te shpeshta tek te rriturit dhe tek femijet dhe per higjienen ditore te lekurave te thata, delikate, te ndjeshme, alergjike dhe te irritueshme.