Telefononi (+355) 695544797

Cart

serum

Showing the single result

SERUM INTENSIV BIO EARTH

L3,500.00

I studiuar per te patur nje hidratim me te avancuar te tejzgjatur, bioprotektive surumi intensive eshte nje fluid I pasur me ekstrakt te trendafilit moskuet dhe acid ialuronik.