Telefononi (+355) 695544797

Cart

skrub

Showing the single result

SKRUB PER FYTYREN SUPER GREEN DETOX

L1,800.00

Skrubi ynë përmban një përzierje të pasur me lëndë ushqyese të Kale, Spirulina dhe Majdanoz për të ndriçuar lekuren dhe për të përmirësuar strukturën e lëkurës. ???Skrubi ynë detoks i fytyrës përmban Jojoba natyrale dhe Bamboo për të hequr qelizat e vdekura butësisht dhe për të ndricuar lekuren duke e lënë lëkurën të ndjehet e bute dhe e pastër. ???Një përzierje e kales, spirulines, chlorellas dhe majdanozit japin antioksidantë dhe vitamina detoksifikues në lëkurë, ndërsa ananasi ,licorice dhe lekura e limes nxisin një çehre të qartë rrezatuese te lekures