Telefononi (+355) 695544797

Cart

??VAJ RICINI ??

??VAJ RICINI ??

L1,000.00

??Mund te aplikohet mbi qerpike dhe vetulla me ane te nje furce rimeli per te perforcuar gradualisht (sekret ky I trasheguar qe nga koha e gjysheve tona) Mbrojtes, perforcues, ushqyes

Compare
Category: Tags: , ,

Share this product

??VAJ RICINI ??
?Konfeksioni: Xham I Erret (100 ml)
?Certifikimi: Bio Escort (100% Bio) –
?Vegan Ok
?Kualiteti: I shtrydhur ne te ftohte, I rafinuar per perdorim kozmetik dhe farmaceutik ??Vaj I mrekullueshem per kurimin e flokeve te shkatrruar, te thate dhe lehtesisht te keputshem. Ky vaj ekuilibron masen e yndyres te domosdoshme per flokun qe parandalon ne kete menyre formimin e majave dyshe, lidhet lehtesisht me keratinen duke krijuar ne kete menyre nje ambjent ushqyes dhe perforcues.
Eshte I keshillueshem per perdorimin e flokeve te dobet te sfibruar sidomos 3-4 here ne muaj. Mbi floket normal
por te demtuar, te pakten 1-2 here ne muaj.
??Mund te aplikohet mbi qerpike dhe vetulla me ane te nje furce rimeli per te perforcuar gradualisht (sekret ky I trasheguar qe nga koha e gjysheve tona) Mbrojtes, perforcues, ushqyes

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “??VAJ RICINI ??”

7 + 5 =