Telefononi (+355) 695544797

Cart

??SANDALO??

??SANDALO??

L1,350.00

?☘️?Lekuren: Anti-rrudhe, pastrues, anti mikrobik, illuminuese, heq njollat dhe zbardhuese

Compare

Share this product

??SANDALO??
?Perberesit: Santalum album, solum fullonum
?Konfeksioni: Doppio konfeksion
?Certifikimi: Vegan Ok
Perdorim I jashtem
?☘️?Lekuren: Anti-rrudhe, pastrues, anti mikrobik, illuminuese, heq njollat dhe zbardhuese
??Pluhuri I sandalos I perzier se bashku me argjilat si amla, robbia nagar kryen nje funkion antioksidues me perfekt.
??Ky pluhur eshte I bashkangjitur edhe me produkte te tjera si argjila indiane e thene edhe ndryshe. NE kete menyre perftohet nje preparat komplet ideal per te gjitha tipet e lekures.
?Menyra e perdorimit: ?
Perzieni pluhurin me uje te bollshem te valuar per te arritur ne nje mase homogjene ne formen e yogurtit. Mbylleni perberjen dhe e lini per 20 minuta te ftohet. Aplikoni masen e perftuar ne lekuren e thate ose pakez te njome. Koha e mbajtjes se mases afersisht 10/15 minuta, shpelajeni me uje te bollshem.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “??SANDALO??”