Telefononi (+355) 695544797

Cart

??VAJ TRENDAFILIT EGER –ROSA MOSQUETA??

??VAJ TRENDAFILIT EGER –ROSA MOSQUETA??

L2,000.00

?Karakteristika: Anti-rrudhe, anti strijave, rregullator I lekures, elasticizues?

Compare

Share this product

??VAJ TRENDAFILIT EGER –ROSA MOSQUETA??
?Konfeksioni: Xham I Erret (50 GR)
?Certifikimi: Bio Socert (100% bio)

?Vegan Ok
?Kualiteti: I shtrydhur ne te ftohte dhe I virgjer
??Ky vaj perfaqeson karakteristika stimuluese dhe rigjeneruese ne proceset fiziologjike te epidermes. I domosdoshem ne zvogelimin dhe pakesimin e rrudhave dhe te strijave te reja te sapokrijuara. Zbeh shenjat e lena te pucrrave dhe shenjave te lendimeve te ndryshme parciale te lekures. Vaji i trendafilit te eger perdoret per te ruajtur nje balancim te duhur te elasticitetit te lekures.

??Aplikohet ne nje mase te vogel ne pjesen e percaktuar dhe masazhohet lehte per 3 minuta deri ne nje perthithje totale te saj.

?Karakteristika: Anti-rrudhe, anti strijave, rregullator I lekures, elasticizues?

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “??VAJ TRENDAFILIT EGER –ROSA MOSQUETA??”

5 + 3 =