Telefononi (+355) 695544797

Cart

ALOE VERA XHEL RIGJENERUES 96%

ALOE VERA XHEL RIGJENERUES 96%

L2,700.00

Hidratim Intensiv ??Xhel me aksion intensiv I realizuar me xhel aloe vera biologjik I pasur me ekstrakte vegjetale, alga dhe uje detar. Hidraton ne thellesi, rregullon rigjenerimin e lekures dhe favorizon rregullimin fiziologjik te lekures.

Compare

Share this product

??ALOE VERA XHEL RIGJENERUES 96% ?? ??Hidratim Intensiv ??Xhel me aksion intensiv I realizuar me xhel aloe vera biologjik I pasur me ekstrakte vegjetale, alga dhe uje detar. Hidraton ne thellesi, rregullon rigjenerimin e lekures dhe favorizon rregullimin fiziologjik te lekures. ??Permban: Ekstrakt te Aloe Vera-s bio 96%, kripera minerale, ekstrakt te hardhis, te trendafilit bio, klorella, ekstrakt I ekinakea-s bio, ekstrakt I fucusit, ekstrakt iperik bio. ??I keshillueshem per: Hidratimin intensive dhe trajtimin rigjenerues te aloe vera-s per cdo lloj lekure. ?Formati: 250 ml
?Certifikimi Eco-Bio ICEA ?Perdorimi: Aplikojeni produktin me nje masazh te lehte dhe perseriteni disa here deri ne nje perthithje totale.??☘️

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ALOE VERA XHEL RIGJENERUES 96%”