Telefononi (+355) 695544797

Cart

ALOE&SCRUB FYTYRE BIO EARTH

ALOE&SCRUB FYTYRE BIO EARTH

L2,000.00

Lozion pastrues vegjetal (ne formen e skrubit)
??Fale natyres se saj natyrale me aksion pastrues, lejon qe fytyra te pastrohet nga papastertite dhe nga qelizat e vdekura dhe e ben ngjyren e lekures me te shndritshme. Per te gjitha llojet e lekures.

Compare

Share this product

??ALOE&SCRUB FYTYRE??

???Lozion pastrues vegjetal (ne formen e skrubit)
??Fale natyres se saj natyrale me aksion pastrues, lejon qe fytyra te pastrohet nga papastertite dhe nga qelizat e vdekura dhe e ben ngjyren e lekures me te shndritshme. Per te gjitha llojet e lekures.
??Permban: Ekstrakt te Aloe Vera-s bio 73%, fara te kajsive, ekstrakt te edere-s bio, ekstrakt te akilles bio, ekstrakt te avenes bio, allantoinen.
???I keshillueshem per: te gjitha llojet e lekures. Nese lekura eshte teper delikate dhe e ndjeshme, perhapeni produktin ne uje e me pas masazhojeni ne menyre delikate.
Formati: 150 ml
Certifikimi Eco-Bio ICEA
???Perdorimi: Masazhoni fytyren tuaj te lagur per disa minuta me produktin perkates e me pas shpelajeni me uje te bollshem. Perseriteni kete proces te pakten nje here ne jave.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ALOE&SCRUB FYTYRE BIO EARTH”

7 + 2 =