Telefononi (+355) 695544797

Cart

BALSAM I IPERIKOS

BALSAM I IPERIKOS

L1,000.00

Lulet e iperikos jane te mbledhura ne vere gjate nates qe te marrin te gjith energjine diellore. Nga lulet e celura merret ipericina, nje substance kremoze qe lejon kete balsam te jete nje kure apostafat per problemet e ndryshme me skuqjen ose me percarjen e lekures.

Compare

Share this product

??BALSAM I IPERIKOS ??
?Lulet e iperikos jane te mbledhura ne vere gjate nates qe te marrin te gjith energjine diellore. Nga lulet e celura merret ipericina, nje substance kremoze qe lejon kete balsam te jete nje kure apostafat per problemet e ndryshme me skuqjen ose me percarjen e lekures.
?Principet aktive
– pjeseza te lules iperike
– menteje 
– eukalipt
?⭐️Nje kure e vertet per te sheruar te vrara, thatesira te lekures, problemet e ndryshme nga ekspozimi I larte ne diell, herpes etj. “Duke qene nje lozion teper I rafinuar ai sherben si nje kure e efektshme kunder djegjeve nga kuzhina ne gatimet e ndryshme, ne vere kunder djegjeve te shkaktuara nga rrezet diellore, irritime te tjera qe krijohen gjate stadeve te ndryshme te djegjeve. Ka nje arome te kendshme dhe perhapet lehte, jep nje ndjesi freskie ne momentin e aplikimit te pare, me pas perthithet direkt nga lekura.” ?⭐️Perberesit
Vaj I Prunus Amygdalus Dulcis, Vaji i Helianthus Annuus Seed, Cera Alba*, Hypericum Perforatum Flower Extract*, Mentha Piperita Oil*, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Tocopherol, Limonene, Linalool
Formati 30 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BALSAM I IPERIKOS”

3 + 1 =