Telefononi (+355) 695544797

Cart

CHARWHITE-ZBARDHUES DHEMBESH

CHARWHITE-ZBARDHUES DHEMBESH

L4,700.00

Compare

Share this product

CHARWHITE është një zbardhues dhembesh I gjithi natyral ,qe ndricon  dhe shkelqen dhëmbët tuaj, remineralizes dhe forcon smaltin dhe i jep gojës një detox të plotë.

Eshte Pluhur 100% natyral- 100% vegan -Forcon zmaltin

Charwhite eshte nje alternative per shendetin tuaj oral me perberes te zgjedhur me kujdes te madh 100% natyral qe ne menyre te sigurte zbardh dhembet tuaj, forcon zmaltin e tyre dhe mban gojen e fresket. Nuk permban shtesa apo ngjyrues artificial

CHARWHITE është prodhuar në Gjermani me përbërës me cilësine me të lartë dhe të sigurt për çdo dite  përdorimi kështu që ju mund të gëzoni dhëmbët CHARWHITE Natyrale si ju pëlqen.

CHARWHITE ju jep dhëmbë të bardhë dhe buzëqeshje të bukur me fuqinë e të gjithë përbërësve natyrore dhe organike.

ÇFARË BËN CHARWHITE SPECIALE

Qymyr druri I aktivizuar I arres se kokosit

Është një material shumë poroz me aftësinë për të absorbuar dhe hequr  njollat kokëfortë dhe cngjyrimin nga brenda dhe ju jep dhëmbë të bardhë e të bukur. Qymyri  aktivizuar I kokosit lustron dhëmbët, heq toksina dhe rrit imunitetin tuaj.

Argjila Bentonite

Tërheq gjëra të këqija dhe ju jep një detoksifik të përditshëm. Ajo remineralizon dhëmbët dhe forcon smaltin.

Lekura organike e portokallit

Është shumë e efektshme ne zbardhimin e dhembeve ,ndihmon në heqjen e njollave. Lekura e portokallit  nuk përmban acid limoni kështu që dhembet e tua perle do të jenë të shëndetshëm dhe të lumtur si kurre me pare.

Mente  organike

Cakton inflamacion dhe infeksionet e zonës së gojës. Gjithashtu zbut dhëmbët dhe ju lë me një ndjenjë të freskët dhe të pastër.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CHARWHITE-ZBARDHUES DHEMBESH”

4 + 9 =