Telefononi (+355) 695544797

Cart

FONDOTINTE

FONDOTINTE

L1,200.00

Compare
Category: Tag:

Share this product

Mirupafshim problemeve te vogla me këtë bazë të certifikuar organike. Merrni një ngjyrë uniforme duke lejuar lëkuren  tuaj të marrë frymë falë mbulimit të hollë. Formula e saj përmban vaj organik të jojobas që ushqen dhe hidraton lëkurën tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FONDOTINTE”