Telefononi (+355) 695544797

Cart

Hidrolat I luleve te portokallit bio

Hidrolat I luleve te portokallit bio

L1,000.00

Ky hidrolat tonifikon, rifreskon dhe rigjeneron lekuren. Ne vecanti I rendesishem per lekurat e thata, eshte I perdorur edhe per vetite e saj qetesuese dhe kurative per sistemin nervor. Ky hidrolat lejon qe lekura te jete e bute dhe e shndritshme, ka nje arome te kendshem dhe shume te lehte, shume I preferuar per tu perdorur ne darke, perpara se te flini, sepse qeteson mendjen dhe jeni me te relaksuar

Compare

Share this product

?Hidrolat I luleve te portokallit bio?
??Ky hidrolat tonifikon, rifreskon dhe rigjeneron lekuren. Ne vecanti I rendesishem per lekurat e thata, eshte I perdorur edhe per vetite e saj qetesuese dhe kurative per sistemin nervor. Ky hidrolat lejon qe lekura te jete e bute dhe e shndritshme, ka nje arome te kendshem dhe shume te lehte, shume I preferuar per tu perdorur ne darke, perpara se te flini, sepse qeteson mendjen dhe jeni me te relaksuar. ?PERBERES: Citrus aurantium Amara Flower Water, benzil Alkooli, natriumi Benzoate, Kalium.
?ORIGJINA: Avull distilim.
?VETITE: Zbutese, freskuese, rinovim
?Si te perdoret
?Mund te perdoret ne lekure te paster, ne fytyre si tonik mbas larjes, me pas mund te aplikohet si nje krem I thjesht direkt mbi lekuren e njome. ?Mund te perdoret ne faze te lengshme ne pergatitjen e kremerave per lekura te ndjeshme, kremera per zbutjen e lekures mbas diellit, locione per mbas rrojes, locione rifreskuese pa alkol per femije.
Formati 100 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hidrolat I luleve te portokallit bio”

3 + 9 =