Telefononi (+355) 695544797

Cart

HIDROLATI ROZMARINES BIO

HIDROLATI ROZMARINES BIO

L1,000.00

Rozmarina qe eshte perdorur per te prodhuar hidrolatin eshte I kultivuar me shume dashuri ne Toskana, ne province e Sienes ne nje ndermarrje te vogel agriculture ku pronaret kurojne token me shum dashuri dhe ne regjim biologjik per te garantuar maksimumin e qualitetit per produksionet e tyre. Hidrolati perftohet si nje eliksir I vertete per lekurat e yndyrshme dhe te papastra fale vetive te saja dermo pastruese. Eshte ne vacanti e perdorur per kurimin e flokeve si pastrues dhe anti zbokth. Rifreskuese dhe tonifikuese.

Compare

Share this product

?HIDROLATI ROZMARINES BIO?
?Rozmarina qe eshte perdorur per te prodhuar hidrolatin eshte I kultivuar me shume dashuri ne Toskana, ne province e Sienes ne nje ndermarrje te vogel agriculture ku pronaret kurojne token me shum dashuri dhe ne regjim biologjik per te garantuar maksimumin e qualitetit per produksionet e tyre. Hidrolati perftohet si nje eliksir I vertete per lekurat e yndyrshme dhe te papastra fale vetive te saja dermo pastruese. Eshte ne vacanti e perdorur per kurimin e flokeve si pastrues dhe anti zbokth. Rifreskuese dhe tonifikuese. ?PERBERE: Rosmarinus officinalis Flower ?ORIGJINA: Avull distilim.
?VETITE: Freskuese, gjallërues,shtrenguese
?Si te perdoret
Mund te perdoret ne menyre direkte ne fytyre ne gjendje te paster direkt duke u spruzuar ne fytyre si nje tonik anti-rrudhe mbas larjes, me pas mund te aplikohet kremi I perditshem direkt ne lekuren e lagur. Mund te perdoret ne faze te lengshme ne pergatitjen e kremerave per lekure mikse dhe te papaster, kremera zbutese dhe mbas diellit, locionet mbas rroje, pastrues per fytyren ne menyren me delikate te mundshme.
Formati 100 ml??☘️?

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HIDROLATI ROZMARINES BIO”

1 + 9 =