Telefononi (+355) 695544797

Cart

IDROLAT LAVANDES BIO

IDROLAT LAVANDES BIO

L1,000.00

Ky hidrolat qeteson, lemon lekuren, freskon dhe ftohe epidermen. Eshte I perdorur dhe per vetite qetesuese per sistemin nervor.

Compare

Share this product

??HIDROLATI LAVANDES BIO
?Ky hidrolat qeteson, lemon lekuren, freskon dhe ftohe epidermen. Eshte I perdorur dhe per vetite qetesuese per sistemin nervor.
?PERBERES: Lavandula angustifolia Flower Water,
ORIGJINA: Avull distilim.
VETITE: qetësues, anti-inflamator
?Si te perdoret
Mund te perdoret ne menyre direkte ne fytyre ne gjendje te paster si nje tonik mbas larjes, me pas mund te aplikohet kremi I perditshem direkt ne lekuren e lagur. Mund te perdoret ne faze te lengshme ne pergatitjen e kremerave per lekure mikse dhe te papaster, kremera zbutese dhe mbas diellit, locionet mbas rroje, pastrues per fytyren ne menyren me delikate te mundshme.
Formati 100 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “IDROLAT LAVANDES BIO”

5 + 1 =