Telefononi (+355) 695544797

Cart

IDROLAT TRENDAFILI

IDROLAT TRENDAFILI

L1,000.00

Ky hidrolat tonifikon, lemon dhe pastron lekuren tuaj. Ka nje efekt anti-rrudhe dhe zvogelon rrudhat e vogla, duke masazhuar lehte ne rrenjet e flokeve rregullon problemin e krijimit te tepert te zbokthit. I pershtatshem per lekura shume te thata dhe te ndjeshme.

Compare

Share this product

?HIDROLATI TRENDAFILIT BIO?
?Ky hidrolat tonifikon, lemon dhe pastron lekuren tuaj. Ka nje efekt anti-rrudhe dhe zvogelon rrudhat e vogla, duke masazhuar lehte ne rrenjet e flokeve rregullon problemin e krijimit te tepert te zbokthit. I pershtatshem per lekura shume te thata dhe te ndjeshme. ?PERBERES: Rosa Damascena Flower Water
?ORIGJINA: Avull distilim.
?VETITE: Anti-plakje, freskuese
?Si te perdoret
Mund te perdoret ne menyre direkte ne fytyre ne gjendje te paster direkt duke u spruzuar ne fytyre si nje tonik anti-rrudhe mbas larjes, me pas mund te aplikohet kremi I perditshem direkt ne lekuren e lagur. Mund te perdoret ne faze te lengshme ne pergatitjen e kremerave per lekure mikse dhe te papaster, kremera zbutese dhe mbas diellit, locionet mbas rroje, pastrues per fytyren ne menyren me delikate te mundshme.
Formati 100 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “IDROLAT TRENDAFILI”