Telefononi (+355) 695544797

Cart

Krem Fytyre per fytyre te ndjeshme Hidratues dhe Zbutes SENSITIVE

Krem Fytyre per fytyre te ndjeshme Hidratues dhe Zbutes SENSITIVE

L2,500.00

Krem i fytyres me baze aloe vera hidratues dhe zbutes rregullon hidratimin e lekures duke pakesuar thatesine dhe tensionin e krijuar nga faktore te jashtem ne lekure, per fytyrat delikate qe jane alergjike ndaj faktoreve te ndryshem.I kendshem ne perqasjen e pare ne lekure dhe perthithet menjeher. Qe nga aplikimet e para rregullon hidratimin e lekures duke pakesuar thatesiren dhe tensionin e lekures. 

Compare

Share this product

??Krem Fytyre per fytyre te ndjeshme Hidratues dhe Zbutes
??Krem i fytyres me baze aloe vera hidratues dhe zbutes rregullon hidratimin e lekures duke pakesuar thatesine dhe tensionin e krijuar nga faktore te jashtem ne lekure, per fytyrat delikate qe jane alergjike ndaj faktoreve te ndryshem.I kendshem ne perqasjen e pare ne lekure dhe perthithet menjeher. Qe nga aplikimet e para rregullon hidratimin e lekures duke pakesuar thatesiren dhe tensionin e lekures.
??Formula e Nikel te testuar garanton perdorimin nga te gjitha personat duke mos krijuar asnje efekt alergjik nga substanzat bio qe ky krem permban.
??Permban
Aloe Vera, Trendafil te Eger, Vaj Avokado, Vaj Jojobe. Permban vetem perberes vegjetal te paster si vaj, gjalp, ektrakte botanike dhe leng te aloes.

??Perdorimi ne mengjes dhe ne mbremje ne fytyre dhe ne dekolte.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Fytyre per fytyre te ndjeshme Hidratues dhe Zbutes SENSITIVE”