Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM TRUPI HIDRATUES SENSITIVE

KREM TRUPI HIDRATUES SENSITIVE

L2,600.00

Kremi I trupit hidratues me baze aloe vera eshte nje krem teper I pelqyeshem me veti hidratuese dhe zbutese. Qe nga aplikimet e para permireson hidratimin e lekures duke zvogeluar thatesiren dhe tensionin e lekures. Nuk ngjit dhe perthithet shpejt.

Compare

Share this product

☘️KREM TRUPI HIDRATUES SENSITIVE?☘️

?☘️Kremi I trupit hidratues me baze aloe vera eshte nje krem teper I pelqyeshem me veti hidratuese dhe zbutese. Qe nga aplikimet e para permireson hidratimin e lekures duke zvogeluar thatesiren dhe tensionin e lekures. Nuk ngjit dhe perthithet shpejt.

?☘️Vetite 

Nje krem per trupin I pasur me principe aktive vegjetale me veti hidratuese dhe ushqyese. E pershtatshme per te gjtha tipet e lekures, ne vecanti per lekurat e ndjeshme, delikate dhe iper-aktive.

?☘️Permban

Ekstrakt te Glicerines se Kamomiles, Gjalp Karite biologjike, Glicerina Vegjetale, Vaj I Avokados bio, Vaj Orizi, Ekstarkt te Hardhive
?☘️Menyra e perdorimit

Aplikojeni ne trup me nje masazh te lehte. Perfekt mbas dushit, pishines, ose mbas diellit. Thithet ne menyre te menjehershme nga lekura juaj dhe nuk ngjit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM TRUPI HIDRATUES SENSITIVE”

7 + 7 =