Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM USHQYES I PASUR SUPER GREEN

KREM USHQYES I PASUR SUPER GREEN

L2,000.00

?Kremi yne i lehte ushqyes eshte I pasuruar me ekstrakte të Kale, Spirulina, Majdanoz dhe Chlorella për të promovuar një lekure të ndritshme dhe të shëndetshme.
???Ekstraktet e Acai dhe Goji Berry janë të pasura me antioksidantë dhe lëndë ushqyese për të ndihmuar në minimizimin e shfaqjes së rrudhave te para. Vajrat hidratuese të Vajit trendafilit, Avokados dhe Jojobes hidratojne ne thellesi lëkurën.

Out of stock

Compare
Category: Tags: , ,

Share this product

???KREM USHQYES I PASUR SUPER GREEN???
???Kremi yne i lehte ushqyes eshte I pasuruar me ekstrakte të Kale, Spirulina, Majdanoz dhe Chlorella për të promovuar një lekure të ndritshme dhe të shëndetshme.
???Ekstraktet e Acai dhe Goji Berry janë të pasura me antioksidantë dhe lëndë ushqyese për të ndihmuar në minimizimin e shfaqjes së rrudhave te para. Vajrat hidratuese të Vajit trendafilit, Avokados dhe Jojobes hidratojne ne thellesi lëkurën.
???I përshtatshëm për lloje të lëkurës normale, ???Super Gjelbër përzierje, Spirulina, Kale, Chlorella, Majdanoz, Aloe Vera, Sesam, Vaj Trendafili, Acai,Goji, Avokado,Jojoba, Kakao dhe Gjalpë Shea.
???Perdorimi:
Aplikoni në fytyrë, qafë dhe dekolte në mëngjes dhe në mbrëmje pas pastrimit. Për rezultatet më të mira, përdorni Super Green Serum Recovery.??????

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM USHQYES I PASUR SUPER GREEN”