Telefononi (+355) 695544797

Cart

Krem Vaj Balancues Mat SUKIN

Krem Vaj Balancues Mat SUKIN

L2,000.00

Kremi yne vaj balancues mat është i pasuruar me pluhur orizi, shegë dhe Ftua për të promovuar lëkurë të shëndetshme dhe të ekuilibruar. ??Një përzierje e Aloe Vera, Kamomil dhe bimes se shelgut ndihmojnë për të qetësuar dhe zbutur lekuren , duke siguruar nje hidratim te mire.

Out of stock

Compare

Share this product

??Krem Vaj Balancues Mat SUKIN??
??Kremi yne vaj balancues mat është i pasuruar me pluhur orizi, shegë dhe Ftua për të promovuar lëkurë të shëndetshme dhe të ekuilibruar. ??Një përzierje e Aloe Vera, Kamomil dhe bimes se shelgut ndihmojnë për të qetësuar dhe zbutur lekuren , duke siguruar nje hidratim te mire.
??Çaji Rooibos, Moringa dhe ekstrakti I bimes se shelgut inkurajon rigjallërimin e lëkurës dhe freskon lëkurën e prirur ndaj akneve. ??Lëkura është lënë super e hidratuar me një pamje mat,pa shkelqimin e yndyrshem.
??I përshtatshëm për lëkurë normale, sidomos te yndyrshme.
??Përbërësit kryesorë
Vaj Sesam, Pluhur Orizi, Ftua, Vaj Kokosit, Aloe Vera, Kamomil, Boronice, Ekstrakt Moringa, Vit E dhe Rooibos
??Perdorimi:
Aplikoni në fytyrë, qafë dhe dekollë në mëngjes dhe në mbrëmje pas pastrimit. Për rezultatet më të mira, përdoreni në lidhje me produktet e tjera të balancimit të yndyres.????????

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Vaj Balancues Mat SUKIN”