Telefononi (+355) 695544797

Cart

Krem xhel per Fytyren ALOE VERA96%

Krem xhel per Fytyren ALOE VERA96%

L2,500.00

Hidratues me Oligoelemente ??Nje formule e koncentruar ne xhel me baze te ekstraktit te aloe vera-s biologjike me oligoelemente manganese, zink dhe fosfor. Fale tekstures fluide dhe jo te yndyrshme, thithet lehte dhe I jep lekures nje ndjesi mireqenie dhe freskie. Perfekt per hidratimin e lekures normale dhe jo te yndyrshme te cfaredolloj moshe dhe si nje baze e lehte per tualetin

Compare

Share this product

??Krem xhel per Fytyren 96% ?? ??Hidratues me Oligoelemente ??Nje formule e koncentruar ne xhel me baze te ekstraktit te aloe vera-s biologjike me oligoelemente manganese, zink dhe fosfor. Fale tekstures fluide dhe jo te yndyrshme, thithet lehte dhe I jep lekures nje ndjesi mireqenie dhe freskie. Perfekt per hidratimin e lekures normale dhe jo te yndyrshme te cfaredolloj moshe dhe si nje baze e lehte per tualetin. ??Permban: Ekstrakt te Aloe Vera-s bio ne masen 96%, manganese, zink, fosfor. ??I keshillueshem per: hidratimin intesiv dhe trajtimet rigjeneruese te aloe vera-s per cfaredolloj lekure
??Formati: 50 ml ??Certifikimi Eco-bio ICEA ??Perdorimi: aplikojeni xhelin ne lekuren e paster duke perdorur nje masazh te lehte deri ne nje perthithje totale nga lekura juaj. Perseriteni kete process ne mengjes dhe ne mbremje.????☘️

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem xhel per Fytyren ALOE VERA96%”

8 + 3 =