Telefononi (+355) 695544797

Cart

Kremi Loom Riche-Bio Earth

Kremi Loom Riche-Bio Earth

L4,500.00

Kremi I lehte shume I thjesht per tu perthithur nga lekura dhe ka nje baze te 79% te jargeve te kermillit te mikrofiltruar dhe te purifikuar me origjine italiane. Aksioni I jargeve te kermillit eshte e perforcuar nga prezenca e ekstrakteve vegjetale biologjike

Compare

Share this product

??Kremi Loom Riche-Bio Earth??
?Kremi I lehte shume I thjesht per tu perthithur nga lekura dhe ka nje baze te 79% te jargeve te kermillit te mikrofiltruar dhe te purifikuar me origjine italiane. Aksioni I jargeve te kermillit eshte e perforcuar nga prezenca e ekstrakteve vegjetale biologjike. Pa profum. Dermatologjikisht e testuar.
??Jarga e kermillit eshte nje nga substancat me te mira per kujdesin dhe rigjenerimin e lekures, permban antioksidante te afte per te ngadalesuar procesin e plakjes duke eleminuar radikalet e lira dhe permbajtja e tij me vitamina eshte thelbesore per t’i rikthyer lekures nje pamje te shendetshme, te re dhe te tonifikuar.
??I jep ton lekures dhe lufton rrudhat e para me nje efekt lifting natyral, luan rol veprues ne rinimin e lekures se fytyres, perreth syve dhe buzeve, zbut rrudhat e mimikes, por mbi te gjihta redukton dukshem shenjat e akneve.
??Sekrecioni i prodhuar nga kërmijtë,është i pasur me proteina, të cilat stimulojnë procesin e rigjenerimit të qelizave të lëkurës. Jarga e kërmillit mban fytyrën tuaj të shëndetshme dhe gjithashtu përmirëson funksionet e qelizave me ndihmën e antioksidantëve.Heq në mënyrë natyrore shenjat nga puçrrat Parandalon dëmtimet e diellit dhe parandalon plakjen e parakohshme të lekures. ??Përshpejton rinovimin e qelizave të dëmtuara dhe shkakton rigjerimim të shpejtë të lëkurës pas shërimit të plagëve. Mbyll poret e hapura. Restauron elasticitetin e lëkurës dhe kjo kuron jo vetëm rrudhat, por gjithashtu edhe vragat sipërfaqësore dhe ato të thella.
Permban: Ekstrakt te jargeve te kermillit te mikrofiltruar, hoje bletesh, ekstrakt te kalendules, ekstrakt te avenes, acid ialuronik natyral, allantoina, vitamin E.
Flakoni: 50 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kremi Loom Riche-Bio Earth”

7 + 9 =