Telefononi (+355) 695544797

Cart

LARES FYTYRE ME SHKUME ALOE VERA

LARES FYTYRE ME SHKUME ALOE VERA

L2,000.00

Detergjent Delikat ??
??Ne menyre delikate heq make up-in dhe papasterite duke e lene lekuren tuaj te paster, te shndritshme dhe elastike.

Out of stock

Compare

Share this product

??LARES FYTYRE ME SHKUME??

??Detergjent Delikat ??
??Ne menyre delikate heq make up-in dhe papasterite duke e lene lekuren tuaj te paster, te shndritshme dhe elastike.
??Permban: Ekstrakt te Aloe Vera-s bio 50%, Ekstrakt I kalendules bio, Ekstrakt I malves bio, 
??I keshillueshem per: larjen e lekureve normale, te thata dhe madhore
Formati: 150 ml
Certifikimi Eco-Bio

??Perdorimi: Aplikojeni produktin ne fytyren e lagur dhe ne dekolte duke e masazhuar ne menyren delikate dhe me pas shpelajeni me uje te bollshem.????☘️?

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LARES FYTYRE ME SHKUME ALOE VERA”