Telefononi (+355) 695544797

Cart

MASKE PER FYTYRE ANTI-NDOTJE VAJ BALANCUESE

MASKE PER FYTYRE ANTI-NDOTJE VAJ BALANCUESE

L2,000.00

 Gama e balancimit të vajit tonë është formuluar posaçërisht për lekure mikse/ yndyrshme, duke synuar anti-ndotjen, kontrollin e vajit dhe lëkurën e demtuar. ??Një çelës aktiv brenda kesaj marke e cila përfshin Bamboo Charcoal, i cili ndihmon në heqjen e vajit të tepërt për shkak të pronave të fuqishme absorbuese të tij. ??Së bashku me qymyr druri është një përzierje e çajit Rooibos, shegë, shelg, boronicë, Ftua dhe vaj kokosit që ndihmojnë për të pastruar, hidratuar dhe balancuar fytyrat me komplekse te yndyrshme

Out of stock

Compare

Share this product

???MASKE PER FYTYRE ANTI-NDOTJE VAJ BALANCUESE ???
??Gama e balancimit të vajit tonë është formuluar posaçërisht për lekure mikse/ yndyrshme, duke synuar anti-ndotjen, kontrollin e vajit dhe lëkurën e demtuar. ??Një çelës aktiv brenda kesaj marke e cila përfshin Bamboo Charcoal, i cili ndihmon në heqjen e vajit të tepërt për shkak të pronave të fuqishme absorbuese të tij. ??Së bashku me qymyr druri është një përzierje e çajit Rooibos, shegë, shelg, boronicë, Ftua dhe vaj kokosit që ndihmojnë për të pastruar, hidratuar dhe balancuar fytyrat me komplekse te yndyrshme
??Maska jonë anti-ndotje përmban Bamboo Charcoal dhe është I perzier me Ekstrakt Moringes. Qymyr druri ndihmon në thithjen e toksinave dhe papastërtive që zbulon lëkurën e pastruar thellësisht. Rooibos Tea, Willowherb dhe Aloe Vera rivitalizojnë dhe rifreskojnë lëkurën e demtuar.
??Maska jonë ka ekstrakte te ftoit, boronicës dhe shegës që ndihmojnë në shtrëngimin e poreve, duke reduktuar shkëlqimin dhe duke lënë një ngjyrë të ekuilibruar. ??Lëkura është lënë hidratuar dhe ushqyer nga avokado, kokosi dhe vaj fares së rrushit.
??I përshtatshëm për llojet e lëkurës normale, sidomos te yndyrshme
Bamboo Qymyr druri, Avokado,Vaj trendaili , Ftua dhe kokosit
??Perdorimi:
Aplikoni në fytyrë dhe qafë të lagur. Lijeni të depërtoje për 15-20 minuta dhe pastaj shpëlajeni me ujë të ngrohtë.???☘️????

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MASKE PER FYTYRE ANTI-NDOTJE VAJ BALANCUESE”