Telefononi (+355) 695544797

Cart

MASKE PER FYTYREN DETOX SUPER GREEN

MASKE PER FYTYREN DETOX SUPER GREEN

L2,000.00

Hyni ne boten e përfitimeve te superushqimit me gamen Super te Gjelbërt , që rrjedhin nga botaniket dhe antioksidantë që hidratojnë dhe lënë lëkurën të ndriçuar dhe shkelqyese. Perzierja jone Super e Gjelbërt e Kales, Spirulines, Majdanoz dhe Chlorella kombinohen me ushqyesit Acai, Goji dhe shumë te tjera për të lënë një lekure të pastër dhe të ndritshme.

Out of stock

Compare

Share this product

MASKE PER FYTYREN DETOX SUPER GREEN ??
??Hyni ne boten e përfitimeve te superushqimit me gamen Super te Gjelbërt , që rrjedhin nga botaniket dhe antioksidantë që hidratojnë dhe lënë lëkurën të ndriçuar dhe shkelqyese. Perzierja jone Super e Gjelbërt e Kales, Spirulines, Majdanoz dhe Chlorella kombinohen me ushqyesit Acai, Goji dhe shumë te tjera për të lënë një lekure të pastër dhe të ndritshme.
??Maska jonë e bazuar në argjilë bentonite përmban Kale, Goji Berry dhe është pasuruar me vitamina dhe antioksidantë për të detoksifikuar, ndriçon cehren e fytyres dhe minimizon pamjen e rrudhave të para.
??Avokado, Baobab dhe vaji trendafilit nxisin një cehre të bukur te fytyres përmes vlerave intensive të hidratimit. ??Lëkura ndihet e plotesuar duke kontribuar në mbajtjen dhe ruajtjen e lëkurës rinore dhe ndricuese ??I përshtatshëm për te gjitha llojet e lekures
??Përbërësit kryesore:
Super perzierje e gjelber: Baobab, Avokado dhe Rosehip, Kale, Spirulina, Majdanoz, Chlorella, , Acai, Goji, Argjile Bentonite
??Perdorimi:
Aplikoni në fytyrë dhe qafë të lagur. Qetesohuni dhe lereni të depërtoj për 15-20 minuta dhe pastaj shpëlajeni me ujë të ngrohtë??☘️

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MASKE PER FYTYREN DETOX SUPER GREEN”