Telefononi (+355) 695544797

Cart

PROTEIN SHAMPO SUKIN

PROTEIN SHAMPO SUKIN

L1,800.00

Me fuqine e proteinave të orizit dhe grurit te cilat forcojne floket dhe Avokado, Jojoba, Vajit Trendafilit dhe Vitamina E për të hidratuar ne thellesi skalpin e kokes. ???Kjo formulë e lehtë lejon flokët tuaj duke i lënë ata të menaxhueshem dhe plot me volum.

Compare
Category:

Share this product

???PROTEIN SHAMPO SUKIN???
???Me fuqine e proteinave të orizit dhe grurit te cilat forcojne floket dhe Avokado, Jojoba, Vajit Trendafilit dhe Vitamina E për të hidratuar ne thellesi skalpin e kokes. ???Kjo formulë e lehtë lejon flokët tuaj duke i lënë ata të menaxhueshem dhe plot me volum.
???I pershtatshem per floket e holle dhe delikate.
Këshillë: Gjithmonë ndiqni shampon tuaj me një kondicioner ose trajtim të flokëve për të rivendosur dhe balancuar vajrat.
???Përbërësit kryesorë
Proteina e orizit, Proteina e Grurit, Ekstrakt Kivi, Hithër, Avokado, Horsetail, Jojoba, Vaj trendafili, Vit E???????

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PROTEIN SHAMPO SUKIN”

4 + 5 =