Telefononi (+355) 695544797

Cart

Qumesht Pastrues Aloe Vera

Qumesht Pastrues Aloe Vera

L2,200.00

Qumesht Pastrues Aloe Vera

Qumeshti I Aloe Vera-s eshte nje lares delikat per heqjen e make up-it dhe per papasterite ne lekuren e fytyres ka nje efekt zbutes dhe hidratues qe aplikohet pas larjes. I keshillueshem per lekurat e thata

Compare

Share this product

??Qumesht Pastrues Aloe Vera

??Locion per pastrimin e make up-it dhe hidratues 2 ne 1
??Qumeshti I Aloe Vera-s eshte nje lares delikat per heqjen e make up-it dhe per papasterite ne lekuren e fytyres ka nje efekt zbutes dhe hidratues qe aplikohet pas larjes. I keshillueshem per lekurat e thata ??Dermatologjikisht I testuar.
??Permban: Ekstrakt Aloe Vera bio 65%, gjalp kakaoje bio, ekstrakt avena bio, ekstrakt iperiko bio, vaj luledielli, pantenol, vitamin E, allantoine.
??I keshillueshem per: lekura te thata, te dizidratuara
Formati: 150 ml
Certifikimi Eco-Bio ICEA
??Perdorimi: Per te lare, aplikoni ne fytyre dhe ne qafe nje mase te vogel te produktit dhe masazhojeni lehte ne menyre rrethore dhe hiqeni me ane te nje sfungjeri te vogel. Per te hidratuar: aplikojeni produktin ne lekure te paster dhe masazhojeni deri ne nje perthithje totale.???☘️

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Qumesht Pastrues Aloe Vera”

4 + 7 =