Telefononi (+355) 695544797

Cart

SERUM INTENSIV BIO EARTH

SERUM INTENSIV BIO EARTH

L3,500.00

I studiuar per te patur nje hidratim me te avancuar te tejzgjatur, bioprotektive surumi intensive eshte nje fluid I pasur me ekstrakt te trendafilit moskuet dhe acid ialuronik.

Out of stock

Compare
Category: Tags: ,

Share this product

??SERUM INTENSIV BIO EARTH ??
??I studiuar per te patur nje hidratim me te avancuar te tejzgjatur, bioprotektive surumi intensive eshte nje fluid I pasur me ekstrakt te trendafilit moskuet dhe acid ialuronik. ??Formula e ketij surumi jo e xhelatizuar garanton nje aplikim uniform dhe nje perthithje teper te shpejt, nuk e le lekuren tuaj te ngjitshme dhe hidraton ne thellesi, duke favorizuar keshtu nje aksion natyral hidratimi dhe acidi ialuronik ndihmon lekuren qe te kete elasticitetin dhe butesine per nje kohe te tejzgjatur pergjate gjith dites. ??Dermatologjikisht I testuar, pa parfum. ??Perdorimi: per nje hidratim optimal, aplikoni 10 pika ne mengjes dhe ne darke ne te gjithe fytyren dhe ne dekolten tuaj, 15-20 pika ne lekurat qe jane teper te thata, madhore ose te fikura.??Substancat funksionale: Acid IAluronik Vegjetal, Ekstrakt I Trendafilit Moskuet Bio, Xhel I Aloe Vera-s Bio, Xilitolo, Ekstrakt Akillea Bio, Ekstrakt Amamelide Bio, Proteina te grurit, ??Certifikimi Eco-Bio ??Konfeksioni: Flakoni ne xham lela Miron 30 ml ??Garancite e Bioearth ?Vaj Krudo
Menyra e perftimit duke nisur nga berthama eshte shume e rendesishme dhe percakton kualitetin dhe efikasitetin e ullirit. Bioearth perdor nje process mekanik ne te ftohte qe konsiston ne perdorimin e nje vaji extra te virgjer ose krudo nga shtrydhja e pare e kokrres se ullirit. Natyraliteti dhe pastertia e vajit reflektohen ne ngjyren e ngrohte dhe intense te ullirit.
Lule Cilene dhe perpunim Italian
Vaji I trendafilit mosquet (te eger) bio protektive eshte I perftuar nga kokrrat me origjine nga Kili. Procesi I perftimit te ketij vaji ndodh ne Itali sipas rregullave normative me strikte te shendetesise ne Europe. Vaji keshtu I perftuar eshte biologjik, I perdorshem si version alimenti ose kozmetike. ?Vaj 100% I Paster
Vaji I Trendafilit Mosquet Bioprotektive eshte 100% I paster. ?Certifikimi Eco-Bio
Linja kozmetike bioprotektive eshte I realizuar me perberes biologjik me origjine natyrale dhe te gjitha produktet jane te certifikuara nga ICEA.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SERUM INTENSIV BIO EARTH”