Telefononi (+355) 695544797

Cart

SHAMPO -Kokosi Mbrojtje profesionale per flokun tuaj

View cart “SHAMPO-Macadamia Mbrojtje Profesionale per Floket” has been added to your cart.

SHAMPO -Kokosi Mbrojtje profesionale per flokun tuaj

L1,600.00

Mbrojtja e saj e perditshme, perfton rezultatet e nje trajtimi estetik te bukuris te lekurave te thata dhe te dizidratuara dhe mbrojtese nga agresionet e agjenteve te jashtem. Ne vendet tropikale eshte tradite qe popujt ta perdorin ne menyre te perditshme per te lyer trupin dhe floket, me qellim ushqimin e lekures nga thatesira dhe nga vjetersimi I saj duke e ushqyer lekuren me nje rezultat te mendafsh dhe elastik. 

Compare
Category:

Share this product

??Kokosi Mbrojtje profesionale per flokun tuaj ??
??Nga laboratoret Harbor lind Phytorelas “Kokosi”, linja e re me produkte me baze te vajit te kokosit me vetite e saj te persosura estetike. ??Vaji I kokosit eshte nje perberes I vyer per njeriun, ai perftohet nga arra e kokosit. Nje kure natyrale, nga vetite e saj te persosura zbutese, ushqyese dhe dermo mbrojtese. ??Mbrojtja e saj e perditshme, perfton rezultatet e nje trajtimi estetik te bukuris te lekurave te thata dhe te dizidratuara dhe mbrojtese nga agresionet e agjenteve te jashtem. Ne vendet tropikale eshte tradite qe popujt ta perdorin ne menyre te perditshme per te lyer trupin dhe floket, me qellim ushqimin e lekures nga thatesira dhe nga vjetersimi I saj duke e ushqyer lekuren me nje rezultat te mendafsh dhe elastik. ??Shampo Ushqyese??
?Ideal per te lare dhe per tu kujdesur per floket tuaja te demtuara dhe te sfibruara, jep butesi, elasticitet dhe shkelqim te menjehershem. ??Perdorimi: Hidhni nje sasi te konsiderueshme te vogel te produktit ne floket e lagur. Masazhojeni lehte dhe me pas shpelajeni me uje te bollshem.
FORMATI 500 ml ???

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHAMPO -Kokosi Mbrojtje profesionale per flokun tuaj”

2 + 1 =