Telefononi (+355) 695544797

Cart

SHAMPO-Macadamia Mbrojtje Profesionale per Floket

SHAMPO-Macadamia Mbrojtje Profesionale per Floket

L1,600.00

Vaji I makadamias eshte nje perberes I pasur qe perftohet nga shtrydhja ne te ftohte e kokrres se fares se macadamias, e cila eshte nje peme me origjine australiane. Eshte nje kure natyrale, me vetite e saj te vecanta, e keshillueshme per personat qe duan ti japin shendet flokeve te tyre dhe pamjen estetike te flokut

Compare
Category: Tags: , ,

Share this product

Macadamia Mbrojtje Profesionale per Floket ??

??Vaji I makadamias eshte nje perberes I pasur qe perftohet nga shtrydhja ne te ftohte e kokrres se fares se macadamias, e cila eshte nje peme me origjine australiane. Eshte nje kure natyrale, me vetite e saj te vecanta, e keshillueshme per personat qe duan ti japin shendet flokeve te tyre dhe pamjen estetike te flokut. Nga laboratoret Harbor lind PHYTORELAX “Macadamia Oil Complex”, qe eshte nje system eksluziv me principe aktive natyrale me baze vajore, qe fale aspektit te saj te lengshem eshte ne gjendje te permiresoj fibren e flokut tuaj duke mos ngjitur dhe duke I dhene shkelqim flokut ne menyre te menjehershme ne formen e mendafshit qe ne aplikimin e pare.
??SHAMPOO SHKEQIM I MENJEHERSHEM ??
Shampo qe I jep Shkelqim Flokut ne menyre te menjehershme
?Pershkrimi
?Nje larje kundrejt shkelqimit qe favorizon mbylljen e percarjeve te flokut duke e bere te mundur kutikulen e flokut te bute dhe duke I dhen shkelqim te menjehershme. Floket tuaja jane te hidratuara ne thellesi dhe jane te bute dhe te shndritshem.
?Perdorimi
Hidhni nje sasi te vogel te produktit ne floket e lagura dhe masazhojeni lehte deri ne nje shp

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHAMPO-Macadamia Mbrojtje Profesionale per Floket”