Telefononi (+355) 695544797

Cart

SHAMPO RESTAURUESE HIDRATUESE SUKIN

SHAMPO RESTAURUESE HIDRATUESE SUKIN

L1,800.00

Hidraton intensivisht flokët e thatë dhe të dëmtuar. Bërë me perberes qetësues si Aloe Vera dhe Kamomil për tu kujdesur dhe zbutur flokët e dëmtuar.

Compare
Category: Tags: , ,

Share this product

??SHAMPO RESTAURUESE HIDRATUESE SUKIN???
???Hidraton intensivisht flokët e thatë dhe të dëmtuar. Bërë me perberes qetësues si Aloe Vera dhe Kamomil për tu kujdesur dhe zbutur flokët e dëmtuar.
???Ushqyes i pasur me vaj trendafili dhe hidher per skalpin e kokës te kombinuar me proteinat forcuese të flokëve ndihmojnë në përmirësimin e structures te flokut dhe parandalon ndarjen e fijeve dyshe.
???I përshtatshëm për flokë të thatë ose të dëmtuar.
???Përbërësit kryesorë
Rose Hip, Aloe, Kamomil, Hithër, Aloe Vera, Vaj trendafili ,Horsetail??????☘️??

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHAMPO RESTAURUESE HIDRATUESE SUKIN”