Telefononi (+355) 695544797

Cart

SHAMPO TRUPI SENSITIVE BIO EARTH

SHAMPO TRUPI SENSITIVE BIO EARTH

L2,000.00

Nje detergjent delikat jo agresive, respekton ne menyre uniforme hidratimin e lekures dhe nuk krijon asnje efekt per epidermen. ?I keshillueshem per larje te shpeshta tek te rriturit dhe tek femijet dhe per higjienen ditore te lekurave te thata, delikate, te ndjeshme, alergjike dhe te irritueshme.

Compare

Share this product

??SHAMPO TRUPI SENSITIVE??

?Nje detergjent delikat jo agresive, respekton ne menyre uniforme hidratimin e lekures dhe nuk krijon asnje efekt per epidermen. ?I keshillueshem per larje te shpeshta tek te rriturit dhe tek femijet dhe per higjienen ditore te lekurave te thata, delikate, te ndjeshme, alergjike dhe te irritueshme.

?Permban: Ekstrakt aloe vera, Vajra esenciale te limonit.

Veti: Nje formule natyrale pa SLS, SLES, PEG, paraben, profum, ngjyrues.

?Menyra e perdorimit:
Te perdoret ne lekure tashme te lagur, ferkoni lehte trupin dhe shpelajeni me uje te bollshem.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHAMPO TRUPI SENSITIVE BIO EARTH”

8 + 6 =