Telefononi (+355) 695544797

Cart

SKRUB PER FYTYREN SUPER GREEN DETOX

SKRUB PER FYTYREN SUPER GREEN DETOX

L1,800.00

Skrubi ynë përmban një përzierje të pasur me lëndë ushqyese të Kale, Spirulina dhe Majdanoz për të ndriçuar lekuren dhe për të përmirësuar strukturën e lëkurës. ???Skrubi ynë detoks i fytyrës përmban Jojoba natyrale dhe Bamboo për të hequr qelizat e vdekura butësisht dhe për të ndricuar lekuren duke e lënë lëkurën të ndjehet e bute dhe e pastër. ???Një përzierje e kales, spirulines, chlorellas dhe majdanozit japin antioksidantë dhe vitamina detoksifikues në lëkurë, ndërsa ananasi ,licorice dhe lekura e limes nxisin një çehre të qartë rrezatuese te lekures

Out of stock

Compare
Category: Tags: , ,

Share this product

???SKRUB PER FYTYREN SUPER GREEN DETOX???
???Skrubi ynë përmban një përzierje të pasur me lëndë ushqyese të Kale, Spirulina dhe Majdanoz për të ndriçuar lekuren dhe për të përmirësuar strukturën e lëkurës. ???Skrubi ynë detoks i fytyrës përmban Jojoba natyrale dhe Bamboo për të hequr qelizat e vdekura butësisht dhe për të ndricuar lekuren duke e lënë lëkurën të ndjehet e bute dhe e pastër. ???Një përzierje e kales, spirulines, chlorellas dhe majdanozit japin antioksidantë dhe vitamina detoksifikues në lëkurë, ndërsa ananasi ,licorice dhe lekura e limes nxisin një çehre të qartë rrezatuese te lekures
???Ekstraktet e ananasit dhe rrenjes se licuirises ndihmojnë për të balancuar vajrat e tepërta dhe I japin ton pamjes se lëkurës. Një shpërthim i boronicë ofron një aromë gjallëruese për të rifreskuar shqisat.
???I përshtatshëm për llojet e lëkurës.
???Perberesit:
Perzierje super e gjelber, Jojoba, Bamboo, Kale, Spirulina, Chlorella, Majdanoz, Ananas dhe rrënjë Licorice
???Perdorimi:
Aplikoni një sasi të vogël në majë të gishtave. Në një lëvizje rrethore beni masazh në fytyrë dhe qafë. Shpëlarje mirë me ujë të ngrohtë. Përdoreni një herë ose dy herë në javë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SKRUB PER FYTYREN SUPER GREEN DETOX”