Telefononi (+355) 695544797

Cart

SKRUB TRUPI ENERGJIZUES

SKRUB TRUPI ENERGJIZUES

L2,000.00

Skrubi yne i trupit energjizues përdor kokrra aromatike kafeje, arres dhe kokosit për të hequr qelizat e vdekura dhe rigjallëruar lëkurën. ???Aloe Vera, kokosi, jojoba dhe vajrat e farës së susamit sigurojnë hidratim të qëndrueshme për të zbutur dhe lemuar lëkurën. ???Vaji trendafilit dhe Vitamina E jane antioksidantë te fuqishem te cilet realizojne lekure te shendritshme dhe të shëndetshme. Lëkura mbetet me shume energji dhe e lëmuar.

Compare
Category:

Share this product

???SKRUB TRUPI ENERGJIZUES???
???Skrubi yne i trupit energjizues përdor kokrra aromatike kafeje, arres dhe kokosit për të hequr qelizat e vdekura dhe rigjallëruar lëkurën. ???Aloe Vera, kokosi, jojoba dhe vajrat e farës së susamit sigurojnë hidratim të qëndrueshme për të zbutur dhe lemuar lëkurën. ???Vaji trendafilit dhe Vitamina E jane antioksidantë te fuqishem te cilet realizojne lekure te shendritshme dhe të shëndetshme. Lëkura mbetet me shume energji dhe e lëmuar.
???I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
???Përbërësit kryesorë
Arre, Ekstrakt kokosit, Ekstrakt i farave së kafesë, Vaj Sesam, Aloe vera, Jojoba, Vaj trendafilit, Vitamina E
???Perdorimi:
Masazhoni në lëkurë të lagur në dush. Shpëlarje mirë me ujë të ngrohtë. Përdoreni një herë ose dy herë në javë.????????????

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SKRUB TRUPI ENERGJIZUES”

3 + 3 =