Telefononi (+355) 695544797

Cart

Ton sysh Nude Palete

Ton sysh Nude Palete

L2,200.00

Compare
Category: Tags: ,

Share this product

??Ton sysh Nude Palete ??
??Certifikuar organike ??Për të arritur nje grim sa me natyral asgjë nuk është me e thjeshte sesa te paturit e nje palate nude; ju keni të gjitha ngjyrat që ju duhen aty! Kjo paleta propozon 6 tone sysh nude te certifikuara organike. ??Ato janë të lehta për të aplikuar dhe zgjasin gjate??☘️?

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ton sysh Nude Palete”

6 + 7 =