Telefononi (+355) 695544797

Cart

TONIK HIDRATUES SENSITIVE-BIO EARTH

TONIK HIDRATUES SENSITIVE-BIO EARTH

L1,700.00

?TONIK HIDRATUES SENSITIVE?

?Tonik per fytyren pa alkol. ?Rregullon ph natyral te lekures. E hidraton, rifreskon, qeteson lekuren e ndjeshme dhe delikate. Largon papastertite te lekures dhe mbyll poret.

?Vetite: Nje formule natyrale pa PEG, paraben, pa parfum dhe ngjyrues te shtuar. 

?Permban: Aloe Vera biologjike dhe uje trendafili.

?Perdorimi: Aplikojeni ne lekure me ane te nje pambuku.

Compare
Category: Tags: , ,

Share this product

?TONIK HIDRATUES SENSITIVE?

?Tonik per fytyren pa alkol. ?Rregullon ph natyral te lekures. E hidraton, rifreskon, qeteson lekuren e ndjeshme dhe delikate. Largon papastertite te lekures dhe mbyll poret.

?Vetite: Nje formule natyrale pa PEG, paraben, pa parfum dhe ngjyrues te shtuar. 

?Permban: Aloe Vera biologjike dhe uje trendafili.

?Perdorimi: Aplikojeni ne lekure me ane te nje pambuku.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TONIK HIDRATUES SENSITIVE-BIO EARTH”

1 + 7 =