Telefononi (+355) 695544797

Cart

UJE MISHELAR ME ALOE VERA-BIO EARTH

UJE MISHELAR ME ALOE VERA-BIO EARTH

L2,000.00

Uje I Aloe Vera-s lan lekuren dhe largon tualetin, duke kombinuar ne kete menyre efikasitetin duke vepruar ne kete menyre me nje aksion delikat. E fresket dhe zbutese, I jep lekures nje ndjesi freskie zbutjeje dhe pastertie. Nuk kerkon shpelarje.

Compare

Share this product

??UJE MISHELAR ME ALOE VERA???
??Pastrues delikat per fytyren
??☘️Uje I Aloe Vera-s lan lekuren dhe largon tualetin, duke kombinuar ne kete menyre efikasitetin duke vepruar ne kete menyre me nje aksion delikat. E fresket dhe zbutese, I jep lekures nje ndjesi freskie zbutjeje dhe pastertie. Nuk kerkon shpelarje.
??☘️Permban: Aloe Vera 60%, Kamomil, Tershere
??Formati: 200 ml
??Certifikimi Eco-Bio ICEA
??Perdorimi: Aplikoni disa pika te ujit te aloe vera-s me ane te majave te gishtave dhe shperndajeni ne te gjithe lekuren duke mos e ferkuar. Perdoret ne mengjes, perpara make up-it, per te freskuar dhe hidratuar lekuren dhe ne mbremjen per te eliminuar shenjat e lodhjes.???☘️

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “UJE MISHELAR ME ALOE VERA-BIO EARTH”

4 + 7 =