Telefononi (+355) 695544797

Cart

VAJ KANABIS-LE ERBE DI JANAS

VAJ KANABIS-LE ERBE DI JANAS

L1,200.00

Nje ekuiliber perfekte midis omega-6 dhe omega-3, dhe permbajtjes se larte te acideve te rralla esenziale dhe acideve yndyrore polisaturuara bëjne qe vaji i kërpit një yndyrë vegjetale e veçantë

Compare
Category: Tags: , ,

Share this product

??VAJ KANABIS??
?Paketimi: Xham I erret ?Certifikatat: Bio (100% Organike) – Vegan Ok
?Kualiteti: I shtrydhur ne te ftohtë dhe i virgjër
?☘️Nje ekuiliber perfekte midis omega-6 dhe omega-3, dhe permbajtjes se larte te acideve te rralla esenziale dhe acideve yndyrore polisaturuara bëjne qe vaji i kërpit një yndyrë vegjetale e veçantë.
?☘️Ky vaj rikthen butësine dhe elasticitetin e lëkurës, ristrukturon membranën qelizore dhe lufton në mënyrë efektive kundër dehidratimit.
?☘️Ky është një vaj jo i yndyrshëm, asorbohet lehtësisht duke e lënë lëkurën te rigjeneruar dhe të thatë. Fuqia e saj anti-plakje e ben atë të përshtatshëm ne kompozimin e e kremerave elastik dhe anti-rrudhë.
?☘️Ndër kurat më të mira anti-rrudhë qe gjenden në natyrë!
Ndihmon për të zvogëluar madhësinë e poreve duke ndihmuar për të eliminuar pikat e zeza dhe puçrra fytyre. Gjithashtu mbron lëkurën nga radikalët e lirë dhe përmirëson elasticitetin. Për shkak të cilësive anti-inflamatore, shpesh rekomandohet për të trajtuar psoriasis dhe ekzemë. Ajo përbëhet nga 80% acidet yndyrore esenciale (EFAs) dhe thuhet se përmban raportin ideal të omega-6 me omega-3 EFAs, e cila lejon që ajo të depërtojë në shtresat e lëkurës.☘️☘️☘️☘️

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VAJ KANABIS-LE ERBE DI JANAS”

2 + 6 =