Telefononi (+355) 695544797

Cart

VAJ LARES PER FYTYREN SENSITIVE-BIO EARTH

VAJ LARES PER FYTYREN SENSITIVE-BIO EARTH

L2,200.00

Vaj lares pa sapun ose me perbere te tjere te papershtatshem per lekuren, nuk eshte e irritueshme, eshte qetesuese, zbutese. I keshillueshem per lekurat e thata, te ndjeshme dhe me tendence alergjike te te rriturit dhe te femijes se vogel, dhe ne prezence te irritimeve te ndryshme epidermike.

Compare

Share this product

?☘️VAJ LARES PER FYTYREN SENSITIVE?☘️

?☘️Vaj lares pa sapun ose me perbere te tjere te papershtatshem per lekuren, nuk eshte e irritueshme, eshte qetesuese, zbutese. I keshillueshem per lekurat e thata, te ndjeshme dhe me tendence alergjike te te rriturit dhe te femijes se vogel, dhe ne prezence te irritimeve te ndryshme epidermike.

?☘️Vetite: Mbron dhe rigjeneron lekuren e demtuar. Anti-irrituese, qetesuese, zbutese. Nje formule natyrale pa paraben, pa ngjyruese, me vajera minerale dhe pa PEG.

?☘️Permban: Vaj Orizi, Vaj Borragine, Ekstrakt te tretshem te Aloe Vera-s, Vitamin E.

?☘️Perdorimi: Merrni nje sasi te vogel te vajit dhe hidheni ne vaske ose mund ta aplikoni direkt ne lekuren e lagur dhe me pas shpelajeni me uje te bollshem. Ne rastet e super ndjeshmerise nga uji, perdoreni produktin me nje pambuk te vogel..

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VAJ LARES PER FYTYREN SENSITIVE-BIO EARTH”

9 + 3 =