Rosa Damascena – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

Rosa Damascena

Showing all 14 results

SAPUN ME TRENDAFIL DAMASCENA ORGANIK 100 GR

L500.00L700.00

SAPUN ME TRENDAFIL DAMASCENA ORGANIK

Vaji I paster I trendafilit damascene organic është një vaj esencial aromatik I mrekulluesehm,qe njihet nder vite per perdorimin e tij ne lekure dhe floket.

Ky përbërës unik është i kombinuar me përbërës natyralë dhe organikë që punojnë në sinergji për rinovimin dhe rigjallërimin e lëkurës; duke e lënë atë ndjenjë të pastruar, të balancuar dhe të ushqyer.

QUMESHT PASTRUES ME TRENDAFIL DAMASCENA 150 ML

L1,500.00

QUMESHT PASTRUES ME TRENDAFIL DAMASCENA 

Ky pastrues I bute natyral kombinon Organic Vaj Trendafili Damascena,  Vaj Trendafili te Eger, Aloe Vera, Gjalpë kakao, Gjalpë Shea, Ekstrakt Tershere, Kamomil,

Përmban vajra zbutëse të pastër dhe komponente të butë që forcojnë lëkurën, të cilat japin një hidratim  afatgjatë lekures.

Është delikate ndaj lëkurës dhe heq make up dhe papastërtitë nga fytyra dhe sytë duke e lënë lëkurën të butë, të mendafshte dhe me një shkëlqim të ngrohtë.

SERUM PER SYTE ME TRENDAFIL DAMASCENA ORGANIK 15 ML

L2,400.00

SERUM PER SYTE ME TRENDAFIL DAMASCENA ORGANIK

E pershtatshme per te gjitha tipet e lekures, me veti anti age

Serum per syte i shkëlqyer intensiv kundër plakjes

Rrit stabilitetin e kolagjenit

Korrigjon rrudhat e imta dhe minimizon pamjen e tyre

Lufton fryrjet  nen sy dhe qarqet e errëta

Freskon syte e lodhur dhe ju jep gjalleri atyre

Stimulon rigjenerimin e qelizave për t’u çlodhur dhe për tu ringjallur.

SERUM ORGANIK ME TRENDAFIL DAMASCENA 30 ML

L3,000.00L3,500.00

SERUM ORGANIK ME TRENDAFIL DAMASCENA

E pershtatshme per te gjitha tipet e lekures

Veti anti age

Perthithet shpejt në qelizat epidermale për ta hidratuar lekuren ne thellesi

Tonifikon lekuren dhe i jep elasticitet

Jep shume ndricim dhe vitalitet fale vitamines C

Shumë ushqyes dhe balancues mbron kundër linjave të imta dhe rrudhave.

Thellesisht hidratues dhe ushqyes

KREM NATE ME TRENDAFIL DAMASCENA ORGANIK 50 ML

L2,500.00

KREM NATE ME TRENDAFIL DAMASCENA ORGANIK

Krem hidratues me veti te forta rigjeneruese

E pershtatshme per te gjitha tipet e lekures me veti anti age

Stimulon rigjenerimin e qelizave

Ndihmon në mbështetjen e sintezës së kolagjenit dhe elastines

Super hidratues dhe ushqyes

Jep lekures ndricim dhe vitalitet fale vitamines C

Rigjeneron lekuren

KREM DITE ME TRENDAFIL DAMASCENA ORGANIK 50 ML

L2,500.00

KREM DITE ME TRENDAFIL DAMASCENA ORGANIK

Hidratues i fuqishem me aftesi rigjeneruese

E pershtatshme per te gjitha tipet e lekures

Veti anti age

Hidraton ne thellesi

Tonifikon lekure dhe i jep ndricim fale vitamines C

Depërton thellë në shtresën epidermale të lëkurës

LARES PER FYTYREN ORGANIK ME TRENDAFIL DAMASCENA 150 ML

L1,800.00

LARES PER FYTYREN ORGANIK ME TRENDAFIL DAMASCENA

E pershtatshme per lekurat normale ne te thata dhe mature

Tonifikon dhe i jep lekures elasticitet

Thellesisht hidratues

Veti anti age

MASKE PER FYTYREN ME TRENDAFIL DAMASCENA 125 ML

L2,000.00

MASKE PER FYTYREN ME TRENDAFIL DAMASCENA

Aftesi rigjeneruese ne lekure

Ideale per lekurat mature

Anti age

Thellesisht pastruese dhe hidratuese

Tonifikon dhe i jep lekures elasticitet

Nje lekure e shendetshme dhe plot ndricim

SKRUB PER FYTYREN ME TRENDAFIL DAMASCENA 125 ML

L1,800.00

SKRUB PER FYTYREN ME TRENDAFIL DAMASCENA

Eksfoliues i lehte per nej lekure rrezatuese

Pastron lekuren ne thellesi dhe largon qelizat e vdekura

Anti age, rigjenerues dhe tonifikues

Ushqen lëkurën duke I dhene nje shkëlqim të shëndetshëm.

Thellesisht hidratues

 

SERUM PER BUZET ORGANIK ROSE OTTO DR ORGANIC

L800.00

SERUM PER BUZET ORGANIK ROSE OTTO DR ORGANIC

Hidraton dhe rigjeneron buzet

Veti anti rrudhe dhe super hidratuese

Jep butesi dhe ndricim

KREM PER DUART DHE THONJTE ME TRENDAFIL DAMASCENA 150 ML

L1,500.00

KREM PER DUART DHE THONJTE ME TRENDAFIL DAMASCENA

Krem per duart intensiv hidratues per lekurat e thata dhe mature

Anti aging dhe rigjenerues

Ushqen duart, thonjte dhe kutikulat

Hidraton thellesisht

SHAMPO ORGANIKE ME TRENDAFIL DAMASCENA 265 ML

L1,500.00

SHAMPO ORGANIKE ME TRENDAFIL DAMASCENA

Ideal per floke te holle dhe qe duan volum

Revitalizon flokët dhe skalpin e kokës

Depërton thellë në fibrat keratin dhe folikulen e flokut

Pastron butë, ushqen dhe hidraton duke lënë një ndjenjë luksoze

Hidraton thellesisht dhe ushqen

BALSAM ORGANIK TRENDAFILIT DAMASCENA 265 ML

L1,500.00

BALSAM ORGANIK TRENDAFILIT DAMASCENA

Perkujdesje intensive me nje arome luksoze te trendafilit

Rigjeneron flokun

Ideal per flokun e holle, normal dhe per volum

Shume ushqyes

KREM PER TRUPIN ME TRENDAFIL DAMASCENA 200 ML

L2,000.00

KREM PER TRUPIN ME TRENDAFIL DAMASCENA

Veti rigjeneruese dhe anti age

Hidatrim intensive dhe ushqyes

Efekt tonifikues dhe elasticizues

Arome fantastike

Lekure e shendetshme, e fresket dhe plot ndricim

100% ORGANIKE